Format szkoleń

Sprawdź, w jaki sposób możesz wziąć udział w szkoleniu

Stacjonarnie | Jeden dzień

W Twoim biurze

Posiadasz bądź pracujesz w zespole rekruterów, który regularnie spotyka się w stacjonarnym biurze? Uważacie, że szkolenia na żywo są najlepszą opcją przekazywania wiedzy? W takim przypadku możecie być zainteresowani wzięciem udziału w stacjonarnym całodziennym szkoleniu przeprowadzonym w waszej lokalizacji.

Na chwilę obecną szkolenia w tym formacie dostępne są tylko na terenie Warszawy i okolic, ale planujemy sukcesywnie poszerzać naszą ofertę.

Stacjonarnie | Jeden dzień

U nas

Jeżeli jesteś freelancerem, pracujesz samodzielnie bądź w bardzo małym zespole i chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w stacjonarnym szkoleniu z grupą innych, podobnych Tobie rekruterów to ta opcja będzie dla Ciebie najlepsza. Całe szkolenie zostanie przeprowadzone w ciągu jednego dnia.

Obecnie szkolenia stacjonarne prowadzone są w Warszawie w okolicy Ronda Daszyńskiego, ale sukcesywnie staramy się poszerzać nasze możliwości.

Zdalnie | Kilka dni

Zdalnie

Format, który w ostatnim czasie stał się niemal domyślną opcją dla wielu kursów, czyli szkolenie zdalne przy użyciu aplikacji typu Zoom czy Teams. Jest to najwygodniejsza opcja dla wszystkich pracowników zdalnych, dzięki której nie jesteśmy ograniczeni lokalizacją biura czy miejscem zamieszkania rekrutera.

Online

Kurs online

🔴 Nowość w ofercie!
Kurs prowadzony w formie szkolenia online dostępny na naszej nowej platformie edukacyjnej.