Zarezerwuj szkolenie dla siebie lub swojego zespołu

Jak dokonać rezerwacji?

Na obecnej stronie możesz zarezerwować wygodny dla siebie termin szkolenia. Szkolenia zdalne zostaną przeprowadzone za pomocą aplikacji typu Teams / Zoom. Dokładne miejsce szkolenia stacjonarnego podane jest w opisie szkolenia bądź zostanie podane w momencie zebrania pełnej grupy.

Minimalna liczba osób na szkoleniu wynosi pięć, choć czasem robimy wyjątki 😉. Gdy na wybrany przez Ciebie termin zbierze się wymagana grupa, wtedy skontaktujemy się z Tobą, potwierdzimy termin szkolenia i przekażemy dalsze instrukcje.

W poniższym formularzu rezerwacyjnym wybierz interesujące Cię daty i wypełnij wymagane pola. Jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT, to o nr NIP poprosimy Cię dopiero wtedy, gdy termin szkolenie zostanie potwierdzony.

W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego.

Dostępne terminy szkoleń

Lista terminów dla szkoleń prowadzonych zdalnie i stacjonarnie

📡 Szkolenia zdalne

Aktualnie brak wolnych terminów

🏢 Szkolenia stacjonarne

Aktualnie brak wolnych terminów

⚠️ Lista rezerwowa – Termin w pełni zarezerwowany. Nowe zapisy przyjmowane już tylko na listę rezerwową. Niemal zawsze kilka miejsc zwalnia się na jeden/dwa dni przed szkoleniem.


Rezerwacja grupowa

Jeżeli posiadasz grupę minimum pięciu chętnych osób na szkolenie zdalne, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego z propozycjami terminów, które najbardziej wam odpowiadają. Postaramy się ustalić termin i format szkolenia specjalnie dla waszej grupy 🙂

Formularz rezerwacyjny

Wybierz terminy i uzupełnij formularz.

Skontaktujemy się z Tobą, gdy uzyskamy minimalną liczbę uczestników na wybrany przez Ciebie termin.
Jeżeli posiadasz kod zniżkowy na szkolenie, umieść go w tym miejscu.
Jeżeli masz jakieś pytania bądź wątpliwości, to zawsze możesz skorzystać z formularza kontaktowego.